Standardy prac glazurniczych

  • 04.04.2019, 13:25
Standardy prac glazurniczych
Atlas publikuje drugą edycję swojego darmowego kompendium wiedzy na temat technologii prac wykończeniowych.

Poradnik przygotowany pod patronatem Polskiego Zrzeszenia Płytkarzy dedykowany jest wykonawcą prac wykończeniowych. Napisany przez ekspertów, zawiera zbiór zasad dotyczących technologii tychże prac, terminologii, przepisów i norm budowlanych. Poradnik opisuje stosowane narzędzia, właściwości płytek dostępnych na rynku i zasad bezpiecznej pracy.

„Książkę polecam glazurnikom, zarówno tym początkującym, jako kompendium wiedzy, jak i wykonawcom z dużym doświadczeniem jako przypomnienie i utrwalenie fachowej wiedzy oraz zapoznanie się z nowymi produktami i systemami” – powiedział Kacper Witczak, Mistrz Glazurnik z Pabianic.

Dystrybucja książki jest bezpłatna. Będzie ją można pozyskać na szkoleniach organizowanych przez ATLAS dla wykonawców, a także w ramach Programu Fachowiec. Otrzymają ją także Certyfikowani Fachowcy ATLAS, uczestnicy konkursów wiedzy budowlanej organizowanych w gazecie „ATLAS fachowca”, a także na profilu FB ATLASA, czy na portalu www.atlasfachowca.pl. Trafi również do szkół budowlanych objętych patronatem ATLASA.

html_html

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe